Eğitim Sistemi

BOSSA, “Mavi Yaka” çalışanları için, Tekstil Sektöründe, Türkiye’nin en iyi mesleki eğitim kadrosu’nu kendi bünyesinde barındırmakta ve bununla gurur duymaktadır.

Bununla birlikte; uyguladığımız etkin “Performans Yönetim Sistemi” kapsamında elde edilen veriler ışığında, Türkiye’de alanında uzman kişi ve kuruluşlarla çalışılarak, çalışanların bireysel ve organizasyonel gelişimini desteklemek, verimliliği ve performansı artırmak amacıyla, “Yönetsel” ve “Kişisel” gelişim eğitimleri düzenlenir.

İnsan kaynakları ekibi olarak biz, Yurtiçi ve gerektiğinde Yurtdışı’nda düzenlenen seminer, konferans vb. etkinlikleri takip eder ve kısım yetkililerini bilgilendirerek çalışanların bu etkinliklere yönlendirilmesini sağlarız.

Tüm bunlara ek olarak, “Bossa Eğitim Projesi” adı altında başlattığımız şirket içi eğitimler sayesinde, deneyimli ve alanında uzman alt ve orta düzey yöneticilerimizden oluşan eğitim kadromuz, genç ve kariyerinin başında olan çalışanlarımızın yetkinliklerini artırmaya yönelik olarak birçok konu başlığında eğitimler vermektedir.