Cuddle Denim

Metropolitan

Gündüz iş hayatı ile mükemmel uyum sağlayan şık, ince, elegant görünümlü kalitelerle, iş çıkışında da gece stiline rahatlıkla geçiş yapabilen desenleri içermektedir. Genellikle koyu zeminlerin zenginliğini öne çıkartan desen ve armürlerden oluşmaktadır.

Free Time

Bu konseptte hedeflenen rahat ve stil sahibi görüntü, pamuklu ve pamuk karışımlarında kullanılan çok çeşitli desenlerle ve sezonun canlı renklerindeki sofistike ipliklerle elde ediliyor. Fil-a-fil, chambre, jaquard ve fil coupe kendilerine özgü renkleri, çizgili ve çiçekli desenleriyle önem kazanıyor. Yumuşak yıkamalı tuşeler ile spor bir tarz ve çabasız şıklık sunuluyor.

Urban

Sezonun canlı renkleriyle hayat bulan casual koleksiyondur. Farklı ve özel bir koleksiyon yaratmayı hedefleyen tasarımcıların her sezon vazgeçilmez tercihi olan Urban, spor gömlekler için çok çeşitli çizgili ve kareli tasarımlar sunuyor.

Indigo

Detay armür ve jackar dokumala alternatifleri ile hem şık hem de spor bir tarz için kaçırılmaması gereken bir koleksiyondur. Bu sezon jakar dokumalar ipliği boyalı ve chamrey görünümlü desenler ile birleşerek spordan şıka tüm tarzları tamamlayacak farklı ağırlıktaki çeşitli indigo kumaşlar canlı ve dinamik ruhu ile hayat buluyor. Kamuflaj ve çiçek desenler bizim favorilerimiz. Renk paleti ise bize lacivertten parlak maviye, hatta bebek mavisine kadar geniş bir renk skalası sunmaktadır. 

Just In Time

İş dünyasında, özellikle moda endüstrisinde talebe doğru zamanda cevap vermek önemlidir. Müşterilerimize istedikleri kalite ve desenleri tam da doğru zamanda ulaştırmayı hedefleyen JIT (Just In Time) desenleri, anında sevkiyata hazır olarak sürekli ambarımızda bulunmaktadır.

Bossa Gömleklik her iki yılda bir yüzünü yenilediği JIT koleksiyonunu bu sezon da müşteri beklentileri doğrultusunda yeniden yorumlayarak çok daha güçlü tasarımlarla pazara sunuyor. Butik üretim yapan üst segmentteki markalar; mağazasında sürekli farklı ürün sunmak için anlık kapsül koleksiyon yapan müşterilerimiz; gömleği aksesuar olarak kullanmak isteyen markalar bu koleksiyonun takipçileridir. Koleksiyon 931 varyant, 84 kalite, 136 desen, 14 farklı konsept ve 22 tema ile tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde organize edilmiştir.

Ütü gerektirmeyen
Kendinden desenli beyaz kaliteler
Saten, çok ince twill örgüler
Vual, şeffaf desenler
Çift kat iplikten yapılan ince kaliteler (düz renkler)
Çift kat iplikten yapılan ince kaliteler (ipliği boyalılar)
Minik tekstürlü kumaşlar
Oxford örgüler
İnce oxford örgüler
Çizgili kareli desenli kaliteler – formal görüntülü
Çizgili kareli desenli kaliteler – net ve temiz görüntüler
Çizgili kareli desenli kaliteler – klasik desenler
Twill ve pike örgülü kaliteler
Stretch kaliteler (pamuk/poliamid) - düz renkler
Stretch kaliteler (pamuk/poliamid) - desenliler
Stretch kaliteler (pamuk)
Çok renkliler
Jakar dokumalar
Koyu renkliler
Indigo görünümlü kaliteler
Indigo içeren kaliteler
Delave kaliteler

Blue Line

Mavi iş hayatının vazgeçilmez rengidir. Güveni, samimiyeti, bağımsızlığı simgeler ve bu sayede karşımızdaki kişi ile sadakate dayalı bir ilişki geliştirmemize yardımcı olur. Aynı zamanda olgunluğu ve hosgörüyü hissettiren mavi içerikli desenler, yüksek kaliteli gömleklik kumaşları üzerinde uygulanıp iş dünyası için mükemmel alternatifler sunmaktadır.