Life Is A Journey

Hayat; sevginin, güvenin, isteklerin, inancın, mucizelerin, şakaların, gülümsemelerin, dansın olduğu bir yolculuktur…Bu yolculuğun her anından keyif almak için yeterince cesur olmalısın.

Farkında mısın, zaman kimse için durmuyor ve sonunda elimizde kalan tek şey paha biçilmez hazinelerimiz olan hatıralarımız oluyor.

Bossa Denim, bu sezon daha estetik ve daha konforlu, aynı zamanda hayat yolculuğumuzu görselleştiren ve bize bu deneyimlerimiz sırasında kolaylık sağlayan daha yüksek performans özelliklerine sahip ürünler tasarladı.

Her iki yönde esneyebilen, yumuşak dokulu, gevrek örgülü, yüksek esneklik kabiliyeti olan, solmayan koyu renkler ile denim farklı formlarda karşımıza çıkıyor.

Koleksiyondaki her ürün ya konstrüksüyonel ya da farklı elyaf karışımlarıyla elde edilen teknolojik bir sanat eseri olarak adlandırılıyor. Zamansız jeanleri hedef alarak tasarlanan kumaşlar, giyildiğinde içinde çok rahat ve mutlu hissettiren, yavaş yavaş  kişi ile arasında duygusal bir bağ da oluşturan jeanlerin vazgeçilmez parçasıdır.

Her kalitesini, her an her yerde giyebileceğiniz, Life is A Journey koleksiyonu sizinle uzun bir yolculuğa çıkmayı bekliyor!