Ultranero

Siyah renk saklı, sırları olan ve bilinmeyenle bağlantılıdır ve bu nedenle gizemli bir izlenim yaratır. Siyah, kullanıldığı objeyi dünyanın geri kalanından gizler, saklı tutar.

Renk psikolojisine göre siyah çevreden gelen duygusal strese karşı koruma sağlar. Bir yandan kişinin kendisi ve dış dünya arasında bir bariyer oluştururken diğer yandan onun duygularını korur, zayıflıklarını ve özgüven eksikliğini gizler
Modada ise siyah modern ve seçkin olan her şeyi temsil eden önemli bir renktir. Yves Saint Laurent’in söylediği gibi, “Siyah sadeliğin ve zarafetin kalbidir.”

İyi kalitedeki siyah boyalar 15. Yüzyıla kadar kullanılmıyordu. Üretilen siyahlar çoğunlukla gri, kahverengi ve mavi tonlarından geliyordu. Daha koyu bir renk elde etmek için kumaşın birden çok kez boyanması gerekiyordu. Bugün biz müşterilerimize yeni bir siyah sunuyoruz: UItranero. Solmayan bir siyah. Gurur duyulacak bir siyah. Güçlü bir siyah. Güzel bir siyah. Ebedi bir siyah!


Bu unisex & esnek kumaşları içeren güncellenmiş bir ultranero konsepti. Modal iplik kullanımıyla yumuşaklık ve esneklikte beklentilerin çok ötesinde geçildi.
Ultranero’nun siyah kıyafetlere düşkünlüğü sofistike ve seksi bir siyah moda yarattı. Artık siyah asla gölgede kalmayacak.