Make Up

Renk olduğumuz her şeyde görülür. Ancak her rengin yarattığı deneyim diğerlerinden farklıdır. Örneğin, içinde bulunduğu kültürel & kişisel çevreye göre kırmızının sıcaklık veya tehlike, aşk veya nefret olarak tanımlanabileceği gibi. Ayrıca kırmızının ifade edebilecekleri mavi & yeşillerin veya kırmızı & turuncuların ifade edebileceklerinden çok daha farklıdır. İçinde bulunduğu bağlama göre spektrumdaki her tonun rezonansı değişir ve gelişir.

Rengin evrimini izlemek büyüleyicidir. Bossa SS15 Koleksiyonu Make Up konsepti de insanın yüzyıllar süren evrimini yansıtıyor.   

Rengin insan deneyiminde temel bir öğe olması nedeniyle, renkli denimlerle ilgili olan bu konsept aynı zamanda insan deneyimi ile ilgili oluyor.  Bu koleksiyonda müşterilerimizin farklı miktarlarda maddelerle kaplanmış olan esnek ve esnek olmayan kumaşlarla bu deneyimi yaşamalarını istiyoruz. Denim kumaşın sertliğini kırmak için baz olarak özel geliştirilmiş bir konstrüksiyon kullanmayı tercih ettik. Ayrıca, dokunulduğunda daha iyi bir his elde etmek için yeni bir kaplama maddesi ile çalıştık. Bu gelişmelerin yanı sıra, bir önceki koleksiyonda sunulan F2F ve Sülfür kaplamalar bu koleksiyonda da mevcut.