Indigo Bodies

Günümüzde dünya karneli sistem ve savaş sonrası yeniden kalkınma döneminden iyimserlik ve bolluk dönemine geçti. Dünyanın ekonomik durumu nedeniyle, her gün her pazar kategorisinden pek çok farklı ürünle karşı karşıya geliyoruz.
Biz, kadınların yükselişe geçtiği günümüzde, onlara seksi bir rahatlık vermek istiyoruz ve onlar için “Bir film yıldızına benzemek için film yıldızı görüntüsünde doğmuş olmak zorunda değilsin” felsefesi ile bir koleksiyon hazırladık.
Koleksiyonda 60%’a kadar esneklik değerine sahip olan tamamen feminen kumaşlar kullanıldı.
Bu koleksiyon altında sıradışı bir sub-kontekstimiz var: Denim Skin. Bu sub-konsekstte kullanılan kumaşlar yaklaşık 110% oranında, olağanüstü bir kendini geri toplama özelliğine sahip ve elastikiyet değerleri 70-80%’ye kadar çıkıyor. Dahası, daha az çekme değerleri varken enleri daha geniş.
Kumaş kompozisyonlarındaki modal fiber daha geniş ons ve renk skalasına sahip olacak şekilde artırıldı. Yeni ve çarpıcı bir yaz rengi olan Babyblue by Bossa Denim, açık ve kırmızıya kaçan bir tona sahip.
Yumuşak bir dokunuşa sahipler ve vücudu şekillendiriyorlar. Bu ultra-esnek kumaşlar kadınlar için sanki bir ikinci deri!